Таранто

Інформація про місто Таранто

Таранто – місто в італійському регіоні Апулія, важливий торговельний порт і база ВМФ Італії. Засноване Таранто спартанцями в 708 році до н. е.. Це місто довгий час було найбільшим містом Великої Греції. Від вітру міське узбережжя закривають два невеликих острови Сан-П’єтро і Сан-Паоло. Велика частина узбережжя кам’яниста, але є і піщані пляжі. Сканзано – найвідоміший піщаний пляж в Таранто.

Головною визначною пам’яткою Таранто вважається Археологічний музей, в колекції якого зібрані безцінні артефакти. Славиться і сама величезна колекція античної кераміки, яка знаходиться в Національному музеї Таранто. Туристи також люблять відвідувати у Таранто монастир Святого Доменіко і старовинний замок.

З серпня по вересень у Таранто проводиться щорічний сирний фестиваль. У цей час виробники сирів виставляють продукцію домашнього приготування. Сири, виготовлені в заводських умовах, вважаються підробкою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла