Торонто

Торонто

Інформація про місто Торонто

Торонто (Toronto) – найбільше місто Канади, розташувалося на березі озера Онтаріо. У перекладі з місцевої індіанського мови, назва міста звучить як “Місце зустрічей”. Часом заснування міста вважають 1793, коли губернатор Верхньої Канади вибрав це місце для своєї резиденції.

Населення Торонто разом з передмістями складає майже 6 млн. чоловік. Це найбільш багатонаціональне місто країни, так як воно є центром тяжіння емігрантів з усього світу.

Погода мегаполісу найчастіше визначається впливом озера Онтаріо і Гудзоновою затокою. Досить холодна зима з середньою температурою січня -4 ° C і вологе тепле літо, середня температура липня +22 ° C. Одна з позитивних сторін Торонто, то що в місті немає нетрів, і воно відносно безпечне для туристів, на відміну від американських міст, наприклад Нью-Йорка.

З визначних пам’яток міста, в першу чергу потрібно відзначити міську телевежу (CN Tower), найвищу у світі, її висота 553 метри. Підземний комплекс (The Path), це мережа магазинів, готелів, автомобільних парковок і навіть автобусний термінал.

Торонто зелене місто, до послуг любителів відпочинку на природі кілька паркових зон. Серед них Хай Парк (High Park), Острівний Парк (Toronto Island Park) з безліччю пляжів і майданчиків для дітей, і Сентервіль Парк (Centreville Amusement Park) призначений для відпочинку дорослих з дітьми.

З Торонто відправляються водні екскурсії на Ніагарський Воодопад (Niagara Falls) і “30 тисяч островів” на озеро Гурон (Lake Huron), що входить в мережу Великих Озер (Great Lakes)

Для спортивних уболівальників великий інтерес представляє Хокейний Зал Слави (Hockey Hall of Fame) і величезний стадіон Роджерс Центр (Rogers Centre) з розсувним дахом.

У Торонто діє єдина міська транспортна система, взявши квиток до потрібної точки маршруту, пасажир має право пересідати на будь-який з видів транспорту – метро, ​​автобус чи трамвай, незалежно від кількості пересадок.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла