Трієст

Інформація про місто Трієст

Трієст (Trieste) є столицею північно-східній області Італії і головним портом. Раніше Трієст відносився до Австро-Угорської імперії, і тому до цього дня в ньому відчуваються відгомони колишньої метрополії. Наприклад, тут можна почути і прочитати як словенську, так і німецьку мови.

Незважаючи на те, що місто не є туристичним центром і має не багато пам’яток, сюди щорічно приїжджає багато туристів. У Трієсті є кілька місць, які будуть цікаві і дорослим і дітям: різні печери, замки і науково-тематичні музеї. Влітку тут працюють відмінні пляжі. Найбільша регата в Середземному морі проходить тут, у другу неділю жовтня. У цей час більш ніж дві тисячі човнів плавають в затоці.

На набережній знаходиться центральна площа під назвою dell’Unità d’Italia, з красивим фонтаном. Неподалік розташовані старовинні причали і доки. Далі, якщо ви піднімитеся на пагорб, то побачите фортецю Castello di San Giusto, прикрашену гарним садом під стінами. Поруч стоїть старовинний кафедральний собор Cattedrale di San Giusto. Тут збереглися різні історично цінні фрески та скульптури. Спускаючись по іншому схилу від фортеці вниз, ви побачите романську арку, поруч з якою сьоїть базиліка Santa Maria Maggiore. Спустившись нижче, ви підійдете до Римського театру Трієста. Він був побудований в I столітті н.е., і відмінно виглядає і сьогодні.

Однією з найвідоміших визначних пам’яток в околицях міста вважається старий замок дев’ятнадцятого сторіччя Castello Miramare, виконаний з білого Істрінського каменю. Він розташувався над узбережжям Адріатики, що приблизно в семи кілометрах від міста.

Археологи під час розкопок на території Трієста виявили залишки амфітеатру та міської базиліки. Однією з античних римських аркад є собор Святого Сильвестра. Також як і акваріум Мірамарі, мінеральні курорти. Ці місця відмінно підійдуть для відпочинку з сім’єю.

Дуже цікавим буде недовга, але насичена подорож на трамваї в Опіціну, по дорозі ви зможете насолодитися красою і мальовничістю пейзажів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла