Турин

Інформація про місто Турин

Італійське місто Турин (Torino) знаходиться на річці По, велично розкинувшись на тлі Альп. Багате палацами, музеями та церквами. Чудовим прикладом бароко 18 століття є Базиліка Суперга. З нею пов’язана аварія літака футбольної команди Туріну в 1949 році. Він врізався в огорожу Базиліки, всі пасажири загинули. Сьогодні біля підніжжя церкви встановлено меморіал пам’яті.

Зразок культури епохи Відродження – Кафедральний собор, побудований в 1498 році. Тут зберігається Туринська Плащаниця. За легендою, в неї обернули тіло Ісуса після того, як його зняли з розп’яття.

Зали Королівського палацу відображають часи королівської династії. У доброму стані знаходяться неповторний Китайський кабінет, всім відомі сходи «Ножиці», збройова.

Порта Палатина – найдавніша пам’ятка римської архітектури. Являє собою дві вежі середньовіччя, між якими розташовані ворота. Колись вони були складовою частиною римської стіни, що захищала північні кордони сучасного Турина.

Велику історію всієї Італії можна дізнатися, відвідавши Музей старожитностей і образотворчих мистецтв. Тут розміщені найважливіші реліквії, зразки давньої кераміки, ювелірних виробів, робіт зі скла, тканини, а також гравюри і малюнки.

У Турині працює Галерея Сабауда, заснована в 1832 році. У ній представлені картини, зібрані королями і герцогами сім’ї Савой, а також колекції полотен голландського та фламандського мистецтва.

Символом Турина можна визнати Вежу Моле Антонелліана. Її довжина більш ніж сто шістдесят метрів. Колись вона була синагогою, сьогодні тут працює музей кіно.

Ще більш цікаві в місті інші музеї: Єгипетський музей, музей національного об’єднання Італії, музей автомобілів та музей маріонеток.

У Турині існує безліч готелів. Серед них можна відзначити Max Hotel Livorno недалеко від вокзалу і готель Bologna в центрі Турина, поблизу якого простягаються вулиці, заповнені кращими пам’ятками міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла