Шоу чарівників – вночі в старовинній чеській фортеці

Розташована в Центральній Чехії фортеця Крживоклат чекає гостей в ніч з 30 на 31 серпня. В цей час можна буде не тільки оглянути пам’ятник в незвичайному освітленні, а й стати глядачем чарівного шоу.

Побудований в XII столітті замок Кршивоклат (Křivoklát) знаходиться в 50 кілометрах на захід від Праги , в мальовничій місцевості – в охоронюваному ЮНЕСКО природному заповіднику. З нагоди Ночі фортець і замків тут виступить ілюзіоніст Ян Вайдіш. Він змусить літати і зникати свою асистентку, а також зробить так, щоб в розпалі літа пішов сніг. Початок шоу – о 20:30, квиток коштує 200 крон (близько 120 гривень). Протягом усього вечора в фортеці можна буде зустріти і працюючого над створенням філософського каменю середньовічного алхіміка Едварда Келлі. Його історичний прототип був заточений на Крживоклат і неодноразово намагався втекти з фортеці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла