Штат Гуанахуато пропонує серію маршрутів по старовинних монастирях

У новому році в Мексиці у трьох регіонах штату Гуанахуато (Guanajuato) Acámbaro, Salvatierra і Yuriria пройде кілька туристичних маршрутів, присвячених історичним і релігійним пам’яткам цих місць – старовинним католицьким монастирям. Мандрівники зможуть дізнатися більше про архітектурні особливості монастирів, спробувати оригінальні місцеві страви, дізнатися цікаві факти з історії та купити  сувеніри. Так, в Акамбаро можна відвідати Templo del Hospital, побудований ченцями-францисканцями. Вівтар у храмі прикрашений статуєю Христа, зробленої з кукурудзяних стебел. Також тут знаходяться «Кам’яний міст» (El Puente de Piedra) і монастир Сан-Франциско XVI століття, виконані в стилі бароко. Жителі Акамбаро печуть дуже смачний місцевий хліб, який можна буде спробувати в рамках екскурсії.

У регіоні Сальватьерре, де колись існувала Автономна Індіанська Республіка (Autónoma República de Indios), цікаво буде оглянути монастир Кармен середини XVII століття і міст Puente de Batanes. А Юріріа, область, де розташовано красиве штучне озеро Laguna de Yuriria, відома змішанням архітектурних стилів Ренесансу та бароко. Тут же, в селищі San Pedro de los Naranjos, можна придбати вироби з кераміки і ручну вишивку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла