У Мексиці створюється музей бароко

У мексиканському місті Пуебла буде створено Міжнародний музей бароко. Тут збереглося кілька чудових зразків цього стилю , при цьому музей розповідатиме не лише про місцеве , а й про світове бароко.

У розробці проекту майбутнього музею беруть участь представники світу мистецтва з Іспанії , США , Нідерландів , Ватикану , Перу , Гватемали і Мексики. На сьогоднішній день відомо , що проект включає в себе 20 залів , садові зони , бібліотеку і парковку , повідомляє BuenoLatina.ru . Музейний центр розміститься на ділянці землі площею 5 гектарів. Відкриття заплановане на початок 2016 року; анонсована і його перша виставка – ” Зворотний шлях . Манильский галеон і бароко в Мексиці ” ( Tornaviaje. La nao de China y el Barroco en México ) .

Пуебла (офіційна назва – Heroica Puebla de Zaragoza ) знаходиться в центральній частині країни , в оточенні чотирьох вулканів : Орисаба , Попокатепетль ( Мехіко розташований з протилежного , північно – західного боку вулкана ) , Істаксиуатль і Малінче . Місто було засноване в 1531 році як торговий центр і військовий опорний пункт між Веракрус і Мехіко. Крім будівель в стилі бароко , в Пуебла є безліч інших цікавих пам’яток.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла