У Мілані відкривається Різдвяне селище

Безліч заходів очікують дорослих і дітей в період з 1 грудня по 10 січня в Мілані. Різдвяна селище відкриється поблизу каналів Навільі (Navigli) в кварталі Дарсі (Darsena) – туристів чекають яскраві інсталяції і розваги.

У різдвяному селищі (Darsena Christmas Village) розпочне роботу льодовий каток і відкриє двері будинок Санта-Клауса. Тут же встановлено святково прикрашену ялинку заввишки 15 метрів. Найбільша подія під час роботи різдвяного селища – грандіозний святковий ярмарок.

У різдвяному селищі будуть проводитися різні культурні заходи: спектаклі для всіх віків, світлові і відео-шоу, зустрічі з Сантою. А поки діти будуть розважатися з аніматорами, батьки зможуть досліджувати ярмаркові стенди, переповнені різдвяними прикрасами, сувенірами, делікатесами, винами і продукцією ремісників, а також продегустувати місцеві спеціалітети.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла