Чорний храм

Переважна більшість туристів , розповідаючи про Таїланд , звичайно ж , згадають про його прекрасну архітектуру , яскравим представником якої є так званий Чорний храм.

На перший погляд , Чорний храм – це повна протилежність всесвітньо відомого Білого храму , розташованого на півдні міста Чіанграй .

Популярна серед туристів пам’ятка з її сліпучо – білим баченням небес являє собою своєрідний антипод щодо переповненого темрявою і похмурими фарбами Чорного храму , зведеного на півдні провінції . Однак обидва храми були створені корінними жителями Чіанграя , з їх креативним баченням звичайних речей.

Чорний храм виглядає таємничим і містичним , тому мало туристів набираються сміливості переступити через його поріг. Якщо хтось все ж наважитися піти на екскурсію в Чорний храм , то почати її варто з відвідин з центрального залу , де стоїть величезний стіл , застелений зміїною шкірою . В аналогічному стилі оформлена й інше начиння: шафи, стільці , посуд. На стінах розвішені черепі буйволів , роги і шкури багатьох тварин.

Створюється враження , що відвідувачі потрапляють в якесь таємниче поселення людожерів – велетнів , які займаються сільським господарством , а у вільний час практикують ритуали чорної магії.

Щоб оглянути всі визначні пам’ятки Чорного храму знадобиться чимало часу , адже за кожними дверима відвідувачів чекають нові картини і сюжети. Усі споруди тут абсолютно чорні , ця особливість будівель стала підставою для назви всього комплексу.

Тут можна спробувати себе на місці вождя племені , влаштувавшись на спеціальному троні. На вулиці розташовані дерев’яні будівлі , де зберігається сільськогосподарський інвентар.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла