Мальдіви

Мальдіви

Мальдівські острови досить широко відомі по всьому світу не тільки своєю неповторною природною красою, але і м’яким кліматом. Мальдіви – це так званий ланцюжок коралових островів, які розтягнулися на ширину в 80-120 км, а в довжину по просторах Індійського океану на 860 км. Усього таких островів 1190, але заселені людьми тільки 201 з них. Абсолютно всі острови розташовані не вище, ніж 2,4 метри над рівнем моря. Столицею Мальдівських островів є місто Мале, його населення приблизно 80 тисяч осіб. Саме у столиці розташовані всі державні установи, а також департаменти і міністерства, банки та офіси великих компаній. Основна релігія республіки – це Іслам.

На Мальдівах весь рік сонячна і тепла погода, тому що клімат тут тропічний. Середня температура повітря за рік коливається від 28 до 31 градуса, а води в океані – 25-27 градусів. Відносна вологість – 80%. На жаль, останнім часом дуже важко визначити сезон дощів на Мальдівах, так як поняття сезонності досить розмито. Тому короткочасні дощі можуть йти в будь-який час року. На сьогоднішній день Мальдівські острови можна зі сміливістю назвати цілорічним напрямком. Найхолоднішим місяцем жителі Мальдів визначили грудень, а найспекотнішим є квітень. Острови, можна сказати, природно захищені від вітру і хвиль. Такий захист виконують кільцеві коралові рифи, якими оточені всі Мальдівські острови. Завдяки тому, що Мальдівський архіпелаг знаходиться в екваторіальній зоні, штормів тут практично не буває.

Загальна кількість людей, що проживають на Мальдівах, становить 270 тисяч осіб. Абсолютно у всіх містах люди розмовляють на єдиній державній мовй. Писемність, яка з’явилася ще в 16 столітті, має назву тана і читається вона справа наліво. Через величезну кількость відпочиваючих туристів, як на курортах, так і в столиці дуже часто можна зустріти людей, які спілкуються англійською, італійською та німецькою мовами. Час, за яким живуть місцеві люди, може відрізнятися на деяких островах від офіційного мальдівського часу. Навіть незважаючи на те, що Мальдіви так віддалені, туди можна потрапити з будь-якої точки Південно-Східної Азії, з Близького Сходу чи Європи. Найбільший аеропорт столиці Мале розташований на острові під назву Хулуле. Ще однією перевагою перельоту є те, що саме на Мальдівах знаходиться найбільший парк водних літаків.

Відпочинок на Мальдівах

Тури на Мальдіви – це надзвичайно яскравий і різноманітний відпочинок, як з друзями, так і з сім’єю. Відпочинок на Мальдівських островах дійсно відрізняється від турів на різні курорти. Такий відпочинок найкраще підійде для людей, яким необхідна самота, або з коханою і дорогою людиною. Кожна відпочиваюча тут людина може відчути всю екзотику цього дивовижного місця відразу ж після виходу з літака. Любителям прекрасних і найчистіших пляжів, якісного сервісу і самої смачної їжі, теплого і спокійного океану просто необхідно побувати на Мальдівах. На одному з казкових островів у кожної відпочиваючої тут людини з’являється чудова можливість повністю відсторонитися і забути про всі проблеми і турботи галасливого міста. Необхідно окремо сказати про риболовлю. Це просто приголомшливе задоволення. Тут зовсім не потрібно сидіти годинами і чекати, поки рибка клюне. Необхідно просто підпливти до рифа і нанизати наживку. А ввечері в будь-якому ресторані можна покуштувати спійману вдень рибу. Ця страва, безсумнівно, здасться найсмачнішою.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла