На Мальдівах можна відвідати цирк під зірками

Мальдівський готель Centara Grand Island Resort & Spa Maldives пропонує туристам барвисте шоу Circus under the Stars ( “Цирк під зірками ” ) . Це вражаюче видовище , яке буде доступне постояльцям щотижня.

На пляжі при світлі зірок талановиті циркачі виконають карколомні номери на канатах і трапеції . Зірка шоу – тайська гімнастка Кхун Гой , за сумісництвом  спорт-менеджер Centara Grand Island Resort & Spa Maldives . Вона покаже відвідувачам авторську програму, що поєднує акробатику з танцем і театральними елементами , повідомляє eTurboNews .

За твердженням керуючих Centara , готель позиціонує себе в першу чергу як місце для сімейного відпочинку , і “Цирк під зірками ” тільки закріпить цю репутацію . Як і більшість послуг в готелі , шоу входить у програму “все включено”. А під час вистав постояльцям запропонують вечерю і шампанське.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла