Уроки гармонії в Kurumba Maldives

Йога

Більше 3000 років тому в Індії зародилася наука розуму, тіла і духу – йога. Стародавня практика сьогодні це порятунок від нескінченної суєти і часом занадто швидкого темпу сучасного життя. Готель Kurumba відкриває двері своєї резиденції йоги і зустрічає гостей уроками гармонії, здоров’я і щастя. На індивідуальних заняттях викладачі з Індії відкриють секрети правильного дихання, ідеальних асан і розслаблюючі медитації. В залежності від здібностей, кожен гість Kurumba вибирає потрібний йому напрямок йоги. Керувати життєвою енергією допоможе пранаяма, тривала затримка дихання призначена для зняття стресу і напруги, змінює концентрацію кисню і вуглекислого газу в організмі.

Ніжна йога підготує ваше тіло до більш складних поз і змусить повірити у власні сили. Для майбутніх мам Kurumba пропонує спеціальні заняття йогою які додадуть впевненості та обов’язково сподобаються вашому малюку. Тільки на Мальдівах ви зможете випробувати свої можливості під час сну і медитації, заняття помітно допоможуть вам відволіктися від проблем і позбутися накопиченої негативної енергії. Засклені і відкриті тераси, прекрасні види на океан, незабутні схід і захід – все продумано, щоб ваша практика була в радість.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла