Готель на Мальдівах пропонує гостям попрацювати морськими біологами

Conrad Maldives Rangali Island

Мальдівський курортний готель Conrad Maldives Rangali Island предагает своїм постояльцям можливість досліджувати китових акул разом з командою професійних морських біологів. Співробітники благодійної організації Maldives Whale Shark Research Programme (MWSRP) базуватимуться на острові Рангалі протягом травня і червня, а також з вересня по лютий. Гості зможуть не тільки поплавати з маскою в оточенні китових акул, але і допомогти біологам провести необхідні дослідження, щоб зібрати більше відомостей про популяції найбільших риб на землі, що стоять на межі вимирання.

Готель розташований недалеко від рифу, біля якого водиться цей вид акул, тому в 80% випадків біологів та гостей чекає успіх, зазначає прес-служба Conrad Maldives. У районі Мальдівських островів китові акули – найбільші з акул і найбільші риби на землі – водяться цілий рік. Вони мають ефектне плямисте забарвлення, повільно плавають, харчуються виключно планктоном і можуть досягати в довжину 20 метрів – це майже все, що відомо про цих морських гігантів, внесених до Міжнародної Червоної книги. У минулому році в готелі вже діяла схожа програма – оплативши двотижневе проживання (близько 1290 євро) і авіаквитки, гості могли приєднатися до роботи професіоналів, щоб більше дізнатися про китових акул.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла