Дикун з Фіджі сів у в’язницю на 15 років за згвалтування австралійської туристки

Фіджі

… А також за те, що відрубав руку її чоловікові. Злочинця звуть Пауліасі Яса, йому 41 рік. Як повідомляє фіджійське радіо, в лютому 2012-го Яса, озброєний мачете, пристав на курорті до подружньої пари з Австралії, вимагаючи грошей.

У процесі пограбування грубіян згвалтував жінку, а її чоловікові, який намагався захистити жертву, відрубав величезним ножем ліву руку. У підсумку австралієць залишився інвалідом, а його дружину мучать нічні кошмари.

Туристичні гроші є основним джерелом доходу держави Фіджі, тому в частині злочинів проти іноземців діє правило «нульової терпимості». Став секс-туристом у власній країні, мало не зруйнував у прах імідж Фіджі як курорт, тубілець Яса на засіданні суду в Суве звинувачений у згвалтуванні, розбійному нападі та спричиненні тяжких каліцтв. Подати клопотання про дострокове звільнення злочинець зможе тільки через 13 років. Півтора десятка років у в’язниці бачаться фіджійським активістам достатнім покаранням для дорослого Пауліасі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла