На Фіджі відкрився підводний готель

Підводний готель

В прибережних водах острова Посейдон, який входить до складу республіки Фіджі, на глибині 15 метрів знаходиться унікальний готель Poseidon Undersea Resort, номер у якому коштує 15 тисяч доларів на тиждень.

Poseidon Undersea Resort – унікальний курорт, розташований на острові Посейдон. До острова гостей доставляє двомоторний літак з аеропорту Наді (о. Фіджі). Poseidon Undersea Resort складається з 73 номерів. Частина з них розташована на пляжі та на палях над водою.

Але найцікавіше знаходиться під водою – на глибині 15 м створений справжній підводний готель. Тут до послуг гостей 25 кімнат-капсул, включаючи розкішний сьют «Наутілус» (300 кв. М), декорований в дусі фантастичною підводного човна з роману Жюля Верна.

Номери у вигляді знімних блоків кріпляться до труби-коридору, при бажанні капсули відокремлюють від коридору і піднімають на поверхню. Інтер’єри підводних номерів оздоблені мармуром і шкірою. Велика частина стін – з прозорої акрилової смоли-пластику (товщиною 100 мм).

Відпочиваючи в номері, ви можете спостерігати за морським життям, включивши спеціальне світло, який приверне морських мешканців. Варто відзначити і просторі резиденції, які знаходяться на поверхні: кожна з персональним басейном, терасою, ванною кімнатою і джакузі. Poseidon Undersea Resort має власний SPA-центр, 6 ресторанів (один з них під водою), винний льох і чудові можливості для занять різними видами спорту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла