Відпочинок в Меланезії

Фіджі

Меланезія – географічне поняття яке об’єднує кілька карликових острівних держав: Соломонові острови, Вануату, Тонга, Тувалу, Самоа і знаходяться під владою Нової Зеландії острови Кука, а також Східне Самоа, яким володіють США.

У кліматичному відношенні всі ці острови схожі між собою, оскільки знаходяться між екватором і 20 градусом південної широти. Також до Меланезії можна віднести ще дві держави, розташованих безпосередньо на екваторі: Кірібаті та Науру.

Кращий час для поїздки на Фіджі – сухий сезон, який тут дуже відносний і попадає на період з червня по вересень. Сонце цілий рік висвітлює острови в достатній мірі – наскільки це дозволяє постійний 12-годинний екваторіальний день, і йде з неба тільки в період дощів і ураганів.

Найбільш відомими на туристичному ринку і найбільшими є острова Фіджі (Fiji Islands). Що стосується решти островів, то умови для відпочинку там мало чим відрізняються від Фіджі – хіба що низьким рівнем обслуговуванням на курортах і інфраструктурою готелів. А основними рисами відпочинку в Меланезії є чудовий дайвинг на коралових рифах, серфінг, віндсерфінг і купання. Навколо островів, як правило, тягнеться низка коралових рифів, навколо яких мешкає, за приблизними оцінками, близько 600 видів риб.

Прозорість морської води на Фіджі становить від 30 до 50 метрів в залежності від пори року. Позитивом служить відсутність на островах тропічних хвороб, хижаків, небезпечних земноводних, отруйних змій і комах. Практично на всіх островах прекрасні умови для морської риболовлі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла