Сува – столиця Фіджі

Фіджі

Сува – столиця Фіджі, центр економіки та політики. Місто одночасно є морським портом, який вважається одним з найбільших у всій Океанії. Сува знаходиться на південно-східному узбережжі острова Віті-Леву, на маленькому півострові. Важко повірити в те, що раніше це красиве екзотичне місто практично складалося з одних тільки боліт.

У Суві живуть люди всіляких національностей, хоча більше, звичайно, самих фіджійців. Мова місцевих жителів є англійська, тому більшість туристів легко орієнтуються в місті.

Сама значна споруда в місті – будівля Резервного банку. Любителям книг варто відвідати міську бібліотеку, яка одночасно є однією з найвідоміших визначних пам’яток.

Сува славиться великою кількістю парків з різноманітною рослинністю, але все, ж головною гордістю міста є Ботанічні сади Сорстон.

Для того щоб детально розібратися в традиціях і звичаях корінного населення Фіджі, слід заглянути в Музей історії. Якщо необхідно обміняти гроші або прикупити сувенірів – ласкаво просимо на вулицю Вікторія Парейд, де розташовуються майже всі банки, офіси і самі великі магазини. Після стомлюючого шопінгу, варто відвідати вулицю Куммін, де розташовуються найбільші фешенебельні ресторани міста, відомі відмінною кухнею. А якщо захочеться прикупити ароматні фрукти і овочі, екзотичну рибу та іншу провізію – Муніципальний ринок до ваших послуг!

Місто має невелику кількість пляжів, які завжди переповнені корінними жителями. Для любителів дайвінгу Сува здасться справжнім раєм: на глибині океану панує неймовірна краса.

У місті є два аеропорти: Наусорі – забезпечує авіарейси всередині країни, і Нанді, який здійснює міжнародні перельоти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла