Долина Віньялес: приємна подорож у часі

Головною причиною популярності серед туристів провінції Пінар-дель-Ріо стало одне з найчудовіших місць Куби – долина Віньялес. Велика система печер, цілющі джерела мінеральних вод, плантації кращого чорного тютюну, дивовижні пейзажі, котрі дивують химерними скельними утвореннями, де і сьогодні можна зустріти сліди доісторичних поселень, все це посприяло тому, що з 1999 року ця кубинська пам’ятка значиться в списку Культурної спадщини ЮНЕСКО.

Незвичайної форми скелі, які виростають, немов з-під землі, місцеві жителі нарекли «спинами слонів». Деякі екземпляри подібних вапнякових утворень піднімаються у висоту до чотирьохсот метрів. Скільки їм вже виповнилося років, ніхто не береться сьогодні сказати точно, але, виходячи з результатів деяких досліджень, було висунуто припущення, що їх вік може досягати ста шістдесяти мільйонів років.

Сто тридцять два квадратних метра площі стали справжньою коморою для багатющої флори і фауни. Справжньою гордістю долини є різноманітні види рослин, серед яких декоративні, плодові та лікарські.

Популярність до ботанічному саду під назвою Каза де Карідад, який так само є частиною долини Віньялес, прийшла завдяки наявності в ньому Mycrocycas calocoma – незвичайної пальми, яку можна назвати «гостею» з юрського періоду. Туристи ж люблять відвідувати це місце під час збору врожаю, адже тоді їм може представитися можливість поласувати смачними місцевими фруктами.

Не менш привабливі тут і печери, що служили колись укриттям для іспанських завойовників. Багато хто з них на сьогодні ще зовсім недосліджені, що абсолютно не зупиняє відважних мандрівників, які бажають ознайомитися з «дикими» куточками природи.

Захоплюючою виявиться екскурсія і на територію фермерського господарства, де можна стати свідком виготовлення справжніх кубинських сигар.

Не проходять гості долини і повз «Доісторичну фреску». Ідея зобразити в яскравих тонах доісторичних людей і тварин на стодвадцятиметровій прямовисній скелі належить Селії Санчес, а от за втілення цієї ідеї в життя слід подякувати кубинському художнику Леовіхільдо Гонсалесу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла