Нічний клуб Аяла: розваги посеред печери

Клуб Аяла, що знаходиться в кубинському місті Тринідад, не для тих, хто любить звичайні вечірки. Він знаходиться на околиці міста в природній печері, яка раніше була домом сумнозвісних серійних убивць.

Після прогулянки по курній вулиці, що веде прямо в крихітну печеру, гуляки сходять по сходах до закритого входу. Туристи платять 3 долари за вхід і випивку, після чого по тунелю направляються в один з найбільш унікальних нічних клубів на планеті.

Прогулюючись по звичайній печері, незабаром клабер потрапляє на величезний мармуровий танцпол, який знаходиться в центрі печери з яскравими прожекторами, латинською музикою і божевільними виставами.

Всього в клубі Аяла знаходиться п’ять танцювальних майданчиків та три бари, завдяки чому він може розмістити до чотирьох тисяч чоловік. Клуб посеред природної печери працює щодня з 23.00 до 3.00. Найцікавіше починається після півночі: номери зі зміями, акробати, вогняні шоу та інші чудові вистави.

Правда, печера не завжди була місцем шоу і розваг, адже, як уже писалося, тут проживали небезпечні злочинці. Зокрема, клуб був названий на честь відомого серійного вбивці Карлоса Аяла, який все ще є популярною фігурою в кубинській культурі.

Місцеві жителі дивуються, чому в якості назви клубу вибрали ім’я кримінального авторитета. Дійсно, ім’я психопата і вбивці більш ніж не асоціюється з танцями і музикою, однак туристів це нітрохи не бентежить, і сьогодні клуб в печері є популярною пам’яткою Куби.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла