Краса Куби

Куба відома не тільки як Острів Свободи , але і як острів , де є безліч невимовно красивих місць, які потрібно обов’язково побачити , вирушаючи в захоплюючу подорож по Карибському морю.

1 . Гавана Велья

Цей квартал являє собою стару частину Гавани. Тут зосереджено більше 900 будівель, що мають статус історичних пам’яток. Весь муніципалітет Ла- Абана – Велья входить у Світову спадщину ЮНЕСКО.

Стара Гавана будувалася протягом п’ятисот років , і тут переплітаються найрізноманітніші архітектурні стилі , об’єднані унікальним місцевим колоритом. Сьогодні багато найкрасивіших будівель перетворені на музеї , але є тут і готелі , і ресторани , і бутіки для туристів.

2 . Хардінес -дель -Рей

Назва цього архіпелагу перекладається як «Сади короля». Ланцюг його неймовірно красивих островів розтягнувся на 200 км . Тут знаходиться національний парк Parque Natural El Bagá . На островах Сайо Коко і Сайо Гіллермо є сучасна туристична інфраструктура , а Сайо Коко знаменитий своїми білосніжними піщаними пляжами і відмінними курортами , що працюють за типом « все включено». Також на острові функціонує міжнародний аеропорт Jardines del Rey Airport .

3 . Півострів Сапата

Заповідник , розташований на цьому півострові , являє собою гігантське болото площею 4354,3 кв.км. Тваринний та рослинний світ цієї місцевості неймовірно багатий , а багато з видів ніде більше на Землі не зустрічаються. Болото Сапата має статус « заболоченої території міжнародного значення» , який присвоїла йому Рамсарська конвенція в 1971 році.

4 . Сучасна Гавана

Сучасна частина Гавани , мабуть , не поступається в оригінальності Старій Гавані . Це весь строкатий двомільйонний мегаполіс , де є і старі квартали – « барріо » з будівлями XIX століття, і зразки соціалістичного будівництва ХХ століття і околиці, вигляд яких мало змінився з часів кубинської революції. Елітні райони Гавани хизуються прекрасними будинками в стилі арт – деко , модернізм і боз – арт. А від урядових великовагових будівель середини минулого століття віє духом соціалізму.

5 . Курорт Holguin (Ольгін)

Цей курорт ще називають «Місто Квадратів ». Він є одним з найвідоміших кубинських курортів. Саме в провінції Ольгін , де знаходиться курорт , в 1492 г на Кубу висадився Христофор Колумб під час своєї великої подорожі. Сьогодні тут знаходиться безліч чотирьох – і п’ятизіркових готелів, які працюють за системою « все включено » і пропонують гостям насичену розважальну програму. Пляжі курорту Ольгін вважаються одними з найкрасивіших на Кубі.

6 . Сантьяго- де- Куба

Сантьяго- де- Куба – це друге за величиною місто Куби. Місто було засноване в 1514 г , і довгий час було столицею всього острова. Сьогодні в місті дуже багато історичних музеїв , а також тут знаходиться знамениті казарми Монкада , на які 26 липня 1953 напав загін революціонерів , очолюваний Фіделем Кастро , що і стало початком Кубинської революції.

В околицях Сантьяго- де- Куба багато місць , де зручно займатися рекреаційним дайвінгом.

7 . Баракоа

Це кубинське місто, засноване в 1511 році, розташоване на самому березі Атлантичного океану. У міському соборі знаходиться дерев’яний хрест часів Христофора Колумба , тому жителі міста запевняють , що великий мореплавець саме тут висадився на Кубу.

Місто відоме своїм виробництвом шоколаду , а також добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Поруч з містом знаходиться Національний парк імені Олександра Гумбольта , який входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

8 . Кордільєра -де- Гуанігуаніко

Вапняний гірський ланцюг Кордільєра -де- Гуанігуаніко починається недалеко від Гавани і проходить через всю провінцію Пілар- дель -Ріо . Порослі соснами й орхідеями вапняні скелі місцеві жителі називають « моготес ». Тут багато фантастично красивих пейзажів , рідкісних тварин і рослин , загадкових печер і швидких гірських річок. Тут же знаходяться знамениті водоспади Сальто -дель- Карбуна і Агабама . Круті гірські схили чергуються з мальовничими долинами , вкритими тютюновими плантаціями . Тут же знаходиться село Валле- де- Віналес , що має статус міжнародного історичного пам’ятника.

9 . Тринідад

Це місто було засновано в 1514 році іспанським конкістадором Дієго Веласкесом . Основне будівництво тут почалося на рубежі XVIII і XIX століть , і завдяки унікальному місцю розташування міста дуже багато старовинних будівель і навіть тротуарна бруківка чудово збереглися. З 1988 року все місто числиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

10 . Камагуей

Це багатостраждальне місто , яке теж було засноване в 1514 Дієго Веласкесом , протягом своєї історії незліченну кількість разів піддавалося піратським набігам і розоренням. В результаті змучені жителі були змушені кинути початкові поселення і пересунути місто подалі вглиб острова. Сьогодні тут збереглося багато старовинних будівель і церков. Тут завжди виготовляли знамениті величезні глиняні глечики « тінахони » , призначені для зберігання води. Сьогодні тінахони є головною прикрасою і символом міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла