Хітаду

Хітаду

Інформація про місто Хітаду

Хітаду – столиця самого південного атола на Мальдівах – Атола Сеену. Місто розташоване на однойменному острові. За кількістю проживаючого населення воно поступається тільки столиці Мальдівської республіки Мале.

На південь від Хітаду острів покритий рясною рослинністю – пальмами і чагарниками, а на північ ви побачите майже “місячний” пейзаж – млява поверхня, усіяна камінням.

Саме місто запам’ятається вам курними дорогами, вузькими вуличками, тісно притиснутими один до одного будиночками і густими заростями тропічних дерев. Яскраво одягнені перехожі розбавляють цей похмурий колорит. Особливо вас вразять школярі в яскравій формі безлічі міських шкіл, що поспішають на заняття. Автобусна зупинка, заповнена поспішаючими до школи дітьми, – видовище звичне для Хітаду, адже з усієї країни туди з’їжджаються на навчання школярі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла