Лабаса

Лабаса

Інформація про місто Лабаса

Лабаса – найбільше місто на острові Вануа Льову. Місто оточене плантаціями цукрового очерету. В період збору очерету – між червнем і січнем, тут стає дуже шумно і цікаво – адже всі життя міста залежить від плантацій цукрового очерету.

З визначних пам’яток Лабаси можна виділити розташований неподалік острів Нукубаті з пляжами з білого коралового піску і курортною зоною, побудованою в колоніальному стилі; археологічні ділянки біля Васавула і довколишні горбкуваті райони з вулканічними утвореннями чорного кольору у села Вуніка. Острів Нукубаті дуже малий, місцеві бунгало можуть вмістити не більше 14 осіб. Особливо досвідченим туристам пропонується зняти острів цілком і вдосталь насолодитися відокремленоїю атмосферою, природою і красою прибережних коралових рифів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла