Мале

Мале

Інформація про місто Мале

Де знаходиться Мале? Крихітний, але дуже густо населений острівець Мале знаходиться майже в центрі Мальдівського архіпелагу. Острів Мале абсолютно забудований будівлями, закатаний в асфальт доріг. При цьому Мале примудряється залишатися чистим і досить охайним містом, де повним повно мечетей, ринків, а лабіринт маленьких вулиць навіває спогади про стародавні центри ісламу на Близькому Сході.

Столиця Мале не створює враження провінційного міста. Тут будують сучасні будівлі. Поруч знаходяться південний Мале атол і північний Мале атол. Туди теж люблять відправлятися туристи. Південний Мале – це пляжі, а північний Мале – це дайвінг і віндсерфінг. Мальдівські острови і сам Мале – це вже екзотика.

Уряд Мальдівського архіпелагу збирається розвивати інші острови для зниження навантаження на острів Мале. В цілому, Мальдіви досить щільно заселені.

Островом Султана називався в минулому острів Мале. Атоли, які його оточують, невеликі за розміром, але мальовничі.

Зовсім поруч із пристанню, прямо навпроти Джумурі Майдан, так називається республіканський парк, в якому знаходиться Ісламський центр. Його головна будівля – це Велика мечеть, золоті куполи якої виблискують дуже яскраво і їх видно здалеку. Коли з півночі наближаєшся до  Мале їх можна побачити з моря.

Навколо Мале розкидано ще десь близько 20 мечетей. Причому деякі з них – це просто кімнати складені з коралових цеглин з залізним дахом. Найстаріша з них, Хукуру Миски, відома своїми кам’яними різьбленими панелями, зробленими в 13 столітті. Вони присвячені приходу мусульманської релігії на Мальдіви.

Пам’ятки Мале – голова статуї Будди, яка знаходиться на острові Тодду. Вона відноситься до до ісламського періоду історії острова. Тут же є дерев’яна панель створена в XIII столітті. Мале – місто, що не має високих будівель. Велосипеди зустрічаються частіше, ніж автомобілі. На острові безліч готелів. Кожен з них має власний човен для прогулянок для здійснення подорожі по всьому архіпелагу.

Розваг у містечку Мале – превелика безліч. На думку самих туристів найцікавіша з них – вечірня рибалка.

У Мале цілком можна знайти порівняно недорогі готелі. Головне, щоб не підкачала погода. Мале знаходиться в зоні субтропіків з частими штормами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла