Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

«Джерело душ»: таємничі воронки з водою

Два величезних колодязя, розділених всього лише тонкою стіною з крихкого каменю – саме такою бачать туристи одну з відомих аргентинських пам’яток, звану «Джерелом душ» (Poso de las Animas).

Аргентина

Прокоментуй!


Аргентина і Буенос – Айрес столиця танго

Крім архітектурних і культурних пам’яток Буенос-Айреса одне з провідних місць займає танго. Хто не бував у Буенос-Айресі ніколи не дізнається секрет цього танцю. Місто саме по собі наповнене духом і мелодіями цього

Аргентина

Прокоментуй!


Аргентина – Буенос – Айрес

Аргентина - Буенос - Айрес

Якщо вже ви потрапили в Буенос-Айрес обов’язково побувайте на ринку Матадерос. Тут вам запропонують вироби, яких ви не знайдете в магазині. Виключно вироби народних умільців як у нас їх називають. Крім того тут проходять всілякі фестивалі самодіяльних артистів.

Аргентина

Прокоментуй!


Крах льодовика Періто Морено

Періто Морено

Щорічно блакитний лід льодовика Періто Морено на півдні аргентинських Анд, у міста Санта-Круз, приваблює тисячі туристів. Протягом минулого десятиліття в цій області під назвою Патагонія інтенсивно тануть льодовики. Періто Морено – всього лише один з більш

Аргентина

Прокоментуй!


Національний фестиваль винограду в Аргентині

Виноград

Аргентина – один з світових виробників і експортерів вина в світі, не даром традиційний фестиваль вина, який проводиться тут перетворюється на багатоденне феєричне шоу, яке не має собі рівних за розмахом і барвистості на всьому континенті.

Аргентина

Прокоментуй!


Досягти мису Горн і побачити «Кінець світу»

Аргентина

«Не плач по мені, Аргентина …», – в наші дні не всяка пісня про батьківщину стає такою суперпопулярної, як хіт Мадонни.  Перші іспанські конкістадори з’явилися на території майбутньої Аргентини в 1516 р.

Аргентина

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла