Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

Касба Удайя: древній африканський бастіон

Великий інтерес для мандрівників у Марокко представляє фортеця Касба Удайя , яка вже досить тривалий час є важливою історичною пам’яткою країни.

Марокко

Прокоментуй!


Пам’ятки архітектури в Рабаті

Місто Рабат, столиця Марокко, веде свою чималу історію з III століття до нашої ери. Спочатку це було пунічне поселення, потім римляни створили на його місці місто Сала. Сучасна назва вперше була вжита в 1170 році, але було більш довгою.

Марокко

Прокоментуй!


Залишки фінікійських колоній

Залишки фінікійських колоній

Найстарішими будівлями, знайденими на території Марокко, є залишки фінікійських колоній. Найдавніша з них – Лікс (Лараш), яка була заснована в 1146 році до н. е.. Фінікійцями також були засновані такі міста, як Волюбіліс, Тінгіс (сучасний

Марокко

Прокоментуй!


Марокко. розфарбоване королівство

Марокко

Білий

По-справжньому білим виглядає тільки Агадір – пункт, з якого починається більшість подорожей по Марокко. Благо міжнародний аеропорт всього в 15 км.

Марокко

Прокоментуй!


По містах Марокко

Марокко

Марокко для багатьох наших співвітчизників  - поки маловивчена країна. Хоча європейці, а особливо французи в силу не тільки історичних причин (Марокко з 1912 по 1956 рік була під французьким протекторатом), але і м’якого клімату і зручного сполучення, давно

Марокко

Прокоментуй!


Агадір. Кращий курорт Марокко

Агадір

Колись Агадір, самий модний курорт Марокко, був зруйнований сильним землетрусом. Але його відбудували заново, з урахуванням найсучасніших антисейсмічних технологій.

Зараз це кращий курорт Марокко: завдяки прохолодній Канарській течії в Агадірі ніколи

Марокко

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла