Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

Незвичайна динамічна скульптура в Батумі

Влітку прекрасне грузинське місто Батумі гостинно розкривається назустріч туристам і мандрівникам, залучаючи їх сонячними днями, теплим Чорним морем і, звичайно ж, своєю неповторною атмосферою.

Грузія

Прокоментуй!


Гірська святиня: Гергетська церква Святої Трійці

Якщо ви ще не бували в Грузії – скоріше виправляйте це прикре упущення, так як ця країна дійсно вразить вас до глибини душі. Тут є на що подивитися – чудова природа, стародавні міста і особлива культура

Грузія

Прокоментуй!


Вежі Сванеті

Життя ніколи не було легким в горах Кавказу. Кочівники з північних степів хотіли дістати в свої руки багатства Месопотамії, в той час як могутні імперії, в числі яких Римська, Перська і т.д., билися за верховенство тут. Все це ставало причиною численних воєн

Грузія

Прокоментуй!


Грузія очима українських туристів

Грузія – країна з безліччю легенд. Одна з них свідчить , що коли Бог розподіляв між народами землі , грузини були зайняті застіллям з нагоди створення світу. Піднявши тости , вони все ж прийшли. Але з’ясувалося , що вони спізнилися. Тоді грузини сказали : “Вибач , дорогий , запізнилися :

Грузія

Прокоментуй!


Грузинська кухня

Як же не відзначити грузинську кухню, яка  розійшлася далеко за межі цієї невеликої країни. Однак потрібно відразу зробити акцент на відмінностях. Як вся Грузія ділиться Сурамським перевалом на східну і західну, так і кухня Грузії буває західною та східною.

Грузія

Прокоментуй!


Історія Грузії

Історія Грузії

Величезна кількість курортів для невеликої країни розташовує до бурхливому розвитку туризму. Курорти дуже різноманітні: більше 300 приморських, гірські, грязьові та бальнеологічні. Поблизу міста Батумі знаходиться дивовижний ботанічний сад.

Грузія

Прокоментуй!


Вардзія – печерне місто

Вардзія

У сьогоднішній статті мова піде про одну з найцікавіших пам’яток Грузії – печерне місто Вардзія. Стародавня споруда являє собою цілий комплекс коридорів і кімнат, видовбаних в кам’яній породі майже тисячу років тому.

Грузія

Прокоментуй!


У Грузію на відпочинок …

Батумі

Звичайно, в цю країну можна їхати не тільки за вином, мцваді і старовинними пам’ятками. Сюди можна і потрібно їхати до моря. Теплі чорноморські води, чистота яких старанно підтримується уздовж всіх численних пляжів, дають можливість розслабитися, викинути з голови

Грузія

Прокоментуй!


Сім фактів про Грузію для туристів

Грузія

У Грузії туристів приваблює неповторний колорит цієї країни. Ви зможете помітити його ще в аеропорту.

Факт перший: грузини привітні і гостинні

Про гостинність грузинів не чув тільки той, хто взагалі нічого не чув про Грузію.

Грузія

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла