Віза до Грузії

Для громадян України безвізовий в’їзд

Типи Грузинських віз.

Грузинські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B), національна віза (тип D)

Найбільш поширені грузинські візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта до Грузії.

Грузинські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи

Митниця:

   Ввезення іноземної валюти не обмежене, національної не більше 25000 ларі. Дозволений вивіз ввезеної іноземної валюти протягом року з дати в’їзду, національної – не більше 3000 ларі. Заборонено ввезення зброї та вибухових речовин, наркотиків, літератури, що ганьбить державний лад, деяких видів відеопродукції. Заборонений вивіз предметів, що представляють історичну та культурну цінність.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла