Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

Парк Любові: місце, де народжуються світлі почуття

Улюбленим місцем всіх романтиків і закоханих вважається Парк Любові , який загубився серед галасливих дискотек , барів і затишних готелів в популярному районі міста Лімі Мірафлорес.

Перу

Прокоментуй!


Ліма місто смогу

Як і багато латино американських міст, столиця Перу – Ліма – була заснована іспанськими конкістадорами, що наклало відбиток на зовнішній вигляд міста. Заснування Ліми припало на 1535. Для конкістадорів Ліма стала місцем, де були зосереджені військовий

Перу

Прокоментуй!


Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Перу сьогодні користується суттєвою часткою популярності у туристів, що не залишається без уваги туроператорів, що прагнуть розширювати асортимент пропонованих туристичних напрямків.

Величезна кількість туристів з усього

Перу

Прокоментуй!


Чудові скелі Лос Органос

Скелі Лос Органос

Скелі Лос Органос розташовані на острові Ла Гомера біля північного узбережжя Перу, на відстані приблизно в 15 хвилин від Манкори. Ці захоплюючі гірські утворення, як вважають, є одним з найкрасивіших утворень базальту на Канарських островах.

Перу

Прокоментуй!


Лінії Наска в Перу

Nazca

Сьогодні ми розповімо вам про геогліфи Наска в Перу, створених за безліч століть до розквіту імперії Інків, і які є найважливішим доказом існування загадкової давньої культури на території Перу. Ці лінії і геогліфи розташовані на плато Наска і досягають десятків метрів у довжину

Перу

Прокоментуй!


Найдавніший торговий центр в світі

Перу

Німецькі археологи спільно з перуанськими колегами виявили руїни торгового центру, за приблизними підрахунками вік якого понад 5 тисяч років.

В Перу археологи знайшли найдавніший торговий комплекс. За даними отриманими

Перу

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла