Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

Водоспад Бігар: природне диво у формі гриба

Вид шумно падаючої води – завжди чудове видовище, тому водоспади в усі часи заворожували людину своєю красою. Ми захоплюємося висотою падіння води, її іскристими на сонці бризками

Румунія

Прокоментуй!


Замок Пелішор​​: одна з найкрасивіших архітектурних споруд Румунії

Замок Пелішор ​​є однією з яскравих культурних пам’яток Румунії, він був зведений в 1903 році за розпорядженням Кароля I. Багато років цей

Румунія

Прокоментуй!


Бухарестський ботанічний сад: шматочок раю на землі

У 1860 році з ініціативи Карола Давіла на території медичного факультету бухарестського університету, який сьогодні носить його ім’я, був заснований перший в Бухаресті ботанічний сад.

Румунія

Прокоментуй!


Румунська кухня

Румунія прекрасна не тільки своїми пам’ятками, а й різними іншими речами. Відвідуючи одне з кафе чи ресторанів, можна зрозуміти, що румунська кухня настільки незвичайна і смачна, що хочеться спробувати все відразу.

Самим головним блюдом румунської кухні

Румунія

Прокоментуй!


Традиції Бухареста

Традиції Бухареста

Румунія за своїми звичаями відноситься до сільської культури. Це пояснюється тим, що велика кількість свят приурочено до польових робіт. Крім того, існує ще маса інших свят, а також свята, приурочені до головних подій в житті кожної людини.

Під час свят румуни досі одягаються в національні костюми, а також і вільно

Румунія

Прокоментуй!


Тріумфальна Арка в Бухаресті

Тріумфальна Арка в Бухаресті

Символом єдності всіх румунів вважається Тріумфальна арка на проспекті Графа Кисельова на півночі Бухареста. Ідею спорудження тріумфальної арки місцеве населення запозичило у римлян, своїх давніх предків, у яких було прийнято зустрічати своє військо після перемоги в черговій битві

Румунія

Прокоментуй!


Румунія: Карпатська мозаїка

Румунія

Хочете поєднати лікування та SPA-програми з екскурсіями? Вам – в Румунію. Чисте повітря Карпатських гір, мінеральні озера, а також ефективні лікувальні програми в сучасних SPA-центрах плюс цікаві екскурсії – основа для ідеального оздоровчого відпочинку.

Румунія

Прокоментуй!


Костинешть

Костинешть

Ланцюжок курортів Чорноморського узбережжя Румунії пропонує все для морського відпочинку для всіх категорій туристів. Тут є місця, ідеально відповідні для сімейного та одиночного відпочинку, для спорту і лікування, купання і прогулянок по лісу.

Румунія

Прокоментуй!


Румунія: подорож у царство Дракули

Замок Бран

Замок Дракули оточений ореолом таємничості і містики. Про самого ж Дракулу складено чимало легенд, які до цих пір розбурхують уяву і холодять кров обивателів.

      Замок Дракули розташувався на скелі,

Румунія

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла