Знайти готель

Дата заїзду

Дата виїзду

Фортеця Егер

Серед відомих пам’яток Угорщини, історія яких бере свій початок у далекому середньовіччі, знаходиться фортеця Егер, що має численні вежі і високі стіни.

Фортеця розташована в історичному

Угорщина

Прокоментуй!


Музей «Будинок терору»

Будівля, яка розташована по вулиці Андраші в Будапешті, «знаменита» тим, що в Другу Світову війну тут розміщувалося управління угорської фашистської організації. У післявоєнний період на цьому ж

Угорщина

Прокоментуй!


Вулиці Кечкемета

Оригінальна назва восьмого за величиною угорського міста Kecskemet для обивателів більш прийнятно вимовляється як Кечкемет. Саме це місто визнається красивим містом центральної Угорщини, точніше регіону Південний Альфельд.

Угорщина

Прокоментуй!


Прогулянка по Будапешту

Прогулянка по Будапешту

Через місто Будапешт проходить річка Дунай, якою він ділиться на дві основні частини. Одна частина – горбиста і зелена Буда, і рівнинна частина, яка називається «Пешт». Серед будайських гір, можна побачити найвищу точку міста, висота якої 527м.

Угорщина

Прокоментуй!


Чого не можна не зробити, приїхавши в Угорщину

Угорщина

По-перше, обов’язково прогуляйтеся за маршрутом ЮНЕСКО. Будучи в Будапешті, сядьте перед будівлею парламенту, що на площі Кошута, на трамвай № 2. Маршрут цього трамваю якраз прокладений так, що по шляху проходження ви

Угорщина

Прокоментуй!


Сувеніри з Будапешту

Сувеніри з Будапешту

Залишаючи «перлину Дунаю», ви складаєте в валізу милі і дорогі серцю речі, які будуть нагадувати вам через сотні кілометрів, сотні годин і днів, той незабутній час, який пощастило провести тут.

Сувеніри з Будапешта цінні як мікрочастинки побаченого, що запам’яталося

Угорщина

Прокоментуй!


Будапешт без гіда

Будапешт

Для тих, хто їде в Будапешт на кілька днів з екскурсією, не обов’язково описувати, що таке гора Геллерт, як виглядає Угорський парламент або який шопінг на вулиці Ваци – це входить в обов’язкову програму будь-якого візиту і описується в кожному путівнику. Але ж

Угорщина

Прокоментуй!


Купальня Геллерт

Будапешт

Будапешт, як і личить столичному місту у центрі Європи, великий культурний центр. Більше 40 театрів і сотня різних музеїв кожен день відкривають свої двері для мешканців міста та його гостей. Однак Будапешт, як не дивно це може здатися на перший погляд, ще і місто курорт. 

Угорщина

Прокоментуй!


x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла