PolskiBus запускає рейс до Будапешту з квитками за 1 злотий!

Польський оператор автобусних перевезень  PolskiBus тепер дістався Угорщини. Чудова новина озвучена прямо перед Різдвом: популярний маршрут Р6  Варшава – Радом – Кельце – Краків тепер продовжено до Будапешту! Квитки уже можна придбати на сайті  PolskiBus, виконання рейсів до столиці Угорщини почнеться 18 грудня 2015 року.

Щоденно буде здійснюватися по 2  рейси в  кожну сторону з прибуттям до Будапешту о 5:50 та 20:05 та відправленням о 6:55 та 23:55. Прибуватимуть та відправлятимуться рейси з станції Kelenföld vasutallomas M, де окрім автовокзала також поруч залізничний вокзал та станція метро.

Варто поспішати, адже поки в межах зимового розпродажу  PolskiBus  ціни на квитки на цей рейс починаються від 1 PLN + плата за бронювання 1 PLN!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла