З 2 грудня PolskiBus пропонує 100000 квитків за 1 злотий.

PolskiBus.com  пропонує 100000 квитків за 1 злотий +1 злотий за бронювання. Квитки можна придбати з 2 грудня, час мандрівки з 11 січня до 22 лютого 2016 року. Унікальна пропозиція діє на окремих маршрутах в мережі PolskiBus.com. Не зволікайте, відвідати новий сайт www.polskibus.com і насолоджуватися квитки за ціною 1  злотий + 1 злотий за бронювання!

PolskiBus.com має 26 маршрутів, що охоплюють 40 польських міст: Білосток, Бидгощ, Ченстохова, Гданськ, Катовіце, Кєльце, Краків, Каліш, Лешно, Люблін, Лодзь, Ольштин, Ополє, Островець, Остроде, Познань, Радом, Жешув, Щецін, Торунь, Варшава, Гожув Великопольський, Вроцлав, Плоцьк, Влоцлавек, Бяла Подляска, Острув Великопольський, Ломжа, Остроленка, Тарнобжег, Елбраг, Седльце, Пйотркув Трибунальського, Скаржисько Стоун, Сувалки, Августов, Млава, Сандомир, Серадз і Закопане.

Крім того PolskiBus.com їздить у 8 європейських міст: Берлін, Берлін Шонефілд Аеропорт, Братиславі, Празі, Ризі, Відень, Вільнюс і Таллінн. Перевізник на польському ринку присутній з червня 2011 року і до цих пір перевіз більше 14 млн пасажирів. PolskiBus.com автопарк складається тільки з сучасних, обладнаних кондиціонерами автобусів. На борту кожного автобуса є  безкоштовний доступом в Інтернет.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла