Перевернутий будинок: незвичайна споруда в Польщі

Одним з найбільш незвичайних конструкційних рішень будівлі є перевернутий будинок, розташований у Польщі. Ця яскрава пам’ятка села Шімбарк стоїть , спираючись на дах , при цьому входом в будівлю служить горищне вікно. Незвичайний в цьому дивовижному будинку і фундамент , адже він розташований не внизу , а у верхній частині будівлі . З ніг на голову в цій споруді перевернута також вся внутрішня обстановка , телевізор , тумба і стіл звисають зі стелі.

Перевернутий будинок на сьогоднішній день є одним з популярних атракціонів Польщі , тут завжди можна побачити натовпи туристів.

Споруджувалася ця дивовижна архітектурна композиція протягом ста чотирнадцяти днів , хоча необхідно відзначити , що аналогічні конструкції будинку ще раніше зустрічалися у Флориді і Каліфорнії , в Японії і Південній Кореї.

Автором польського проекту перевернутого будинку є Даніель Чапевскі , польський бізнесмен і архітектор. При цьому така оригінальна задумка була вибрана не випадково , вона виступила символом епохи комунізму , який перевернув багато речей у свідомості людей.

Ця ідея знайшла своє відображення і в полотнах польських художників , які розміщені на другому поверсі цього незвичайного будинку . На картинах зображені періоди фашизму і комунізму , екологічні лиха і голод.

Як відзначають відвідувачі перевернутого будинку , всередині нього неможливо довго знаходитися , тому що в людей починає крутитися голова , вони втрачають орієнтацію і спотикаються на рівній поверхні. Цікаво , що поставлений на підлогу , а вірніше на стелю , наповнений водою стакан , допомагає підсвідомості контролювати положення тіла.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла