PolskiBus.com продовжив дати бронювань та знову виклав квитки за 1 злотий

PolskiBus.com запускає новий календар для бронювання квитків на поїздки між 23 лютого і 17 березня 2016 року.  Також знову з’явилась певна кількість квитків за 1 злотий +1 злотий за бронювання. Квитки можна придбати починаючи з 7 грудня. Унікальна пропозиція діє на окремих маршрутах в мережі PolskiBus.com. Поспішайте відвідати сайт www.polskibus.com і прибдати квитки за ціною 1  злотий + 1 злотий за бронювання для вашої зимової мандрівки!

PolskiBus.com має 26 маршрутів, що охоплюють та 8 європейських міст за межами Польщі: Берлін, Берлін Шонефілд Аеропорт, Братислава, Прага, Рига, Відень, Вільнюс і Таллінн.  Автопарк PolskiBus.com складається тільки з сучасних, обладнаних кондиціонерами автобусів. На борту кожного автобуса є  безкоштовний доступом в Інтернет.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла