Віза до Марокко

Після прибуття в країну ставиться штамп в паспорті. Аеропортовий збір не стягується. Термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців від початку поїздки.

Мінімальний термін оформлення – 5 днів.

Кількість анкет і фотографій – по 4 шт. До запиту додається оригінал запрошення або факсу.

Термін дії візи на в’їзд – 90 днів.

Консульський збір – 15 дол США.

Безвізовий транзит не дозволяється.

Діти до 16 років вписуються у візу батьків (матері).

Для отримання візи необхідно надати:

- Закордонний паспорт

- 3 анкети з фотографіями

- Довідка з м / роботи,

- А / квитки.

Термін оформлення візи: від 7 днів.

По прильоту в країну в паспорті ставиться штамп.

 ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ У МАРОККО

Після прибуття в країну ставиться штамп в паспорті. Аеропортовий збір не стягується. Термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців від початку поїздки. Для громадян інших країн СНД візовий режим залишений без зміни.

Митниця:

Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений, але її ходіння на території Королівства заборонено. При вивезенні невитрачену валюти необхідно мати банківський сертифікат про обмін. Вивіз національної валюти заборонений. Дозволені до ввезення не більше 1 пляшки міцних спиртних напоїв і однієї пляшки вина на одного дорослого, до 200 сигарет, 50 сигар або 250 гр. тютюну. Існує обмеження на ввіз професійного фотообладнання (на аматорську фототехніку це не поширюється). На ввезення пейджерів або мобільних телефонів необхідно отримати спеціальний дозвіл перед від’їздом (на місці подібний дозвіл отримати практично неможливо). Заборонено ввезення фото-, відео-та друкованої продукції, що містить елементи порнографії, і які суперечать нормам ісламу матеріалів, а також наркотиків і зброї. Заборонено вивіз без спеціального дозволу, предметів і речей, що представляють історичну і художню цінність. При проходженні паспортного і митного контролю в Марокко слід мати терпіння, так як всі формальності виконуються вкрай повільно. За порушення митних норм покладається негайна висилка з країни, яка найчастіше закінчується повною забороною на в’їзд в країну.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла