Бельгійський центр коміксів: зал слави європейських історій в картинках

Комікси вважаються культурним напрямком у франкомовних країнах. На відміну від Південної Америки, де історії в картинках прийнято відносити до субкультури, комікси у франкомовному світі вважаються невід’ємною частиною життя суспільства. Завдяки великій різноманітності стилів і жанрових напрямків, комікси популярні як серед малюків, так і серед дорослого населення.

З випуском популярної серії коміксів «Пригоди Тінтіна» в середині XX століття Брюссель стає епіцентром розвитку індустрії «мальованої стрічки» в Європі. Вплив франко-бельгійського стилю коміксів залишив величезний відбиток на всі наступні історії в картинках.

Бельгійський центр коміксів представляє роботи видатних європейських художників, серед яких бельгієць Ерже (автор «Тінтіна»), творець серії коміксів про Смурфі П’єр Кюлліфор і художник Рене Госінні, який подарував світові історії про пригоди Астерікса.

Найбільш примітною частиною колекції, безсумнівно, є виставка оригінальних замальовок вище перерахованих коміксальних геніїв. Крім замальовок, в музеї також можна побачити безліч принтів, відсортованих за датою та жанром. У центрі також мається дослідницька бібліотека, де міститься найбільша колекція коміксів в світі.

Бельгійський центр коміксів знаходитися в самому центрі Брюсселя. Фасад залу слави європейських історій був виконаний у стилі модерн бельгійським архітектором Віктором Ортом. Сьогодні центр коміксів є однією з найпопулярніших визначних пам’яток Брюсселя.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла