Бельгія збільшила штрафи за жуйки

Мандрівникам, які відвідують Бельгію, варто бути акуратними і не кидати сміття де попало. Уряд країни вдвічі збільшив штраф за промах мимо урни: тепер нечупарі доведеться заплатити 100 EUR за кинутий на землю недопалок, жуйку або пляшку з-під пива. Кошти, зароблені на штрафах, надійдуть до місцевого фонду охорони навколишнього середовища.

Ймовірно, жорсткість пов’язано з відношенням бельгійців до подібних проступків: згідно зі статистикою, лише кожен другий житель країни відчуває докори сумління, кидаючи сміття в недозволеному місці. Цей показник значно нижчий за середньосвітовий: 63% жителів планети відчувають себе винними в таких ситуаціях.

Таке дрібне сміття, як недопалки, банки з-під напоїв і жуйки не тільки завдають шкоди навколишньому середовищу, а й псують вигляд міста. Чи варто говорити про те, що кинуте на землю сміття – красномовний доказ рівня виховання людини і ступеня його поваги до міста, в яке вона приїхала погостювати.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла