Брюссель запрошує на пивні вихідні

З 5 по 7 вересня в центрі Брюсселя, на площі Гран-Плас, проходитиме старовинне свято пивоварів. Відвідувачі зможуть не тільки продегустувати десятки сортів відмінного бельгійського пива, а й помилуватися урочистими церемоніями, традиції яких налічують сотні років.

5 вересня в 14:00 в Брюссельському соборі пройде пишна меса на честь Святого Арнольда – покровителя пивоварів, яка завершиться церемонією благословення пива. В 16:30 на Гран-Плас відкриються стенди і намети виробників, де буде представлено все різноманіття бельгійського пива. 6 вересня в 11:00 з Гран-Плас стартує грандіозний парад пивоварів: деякі з них будуть простувати пішки, інші – їхати на старовинних велосипедах та автомобілях. Парад пройде повз найважливіших пивоварень в центрі Брюсселя.

7 вересня в 11:00 на площі розпочнеться веселе свято з дегустацією пінних напоїв, живою музикою і танцями.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла