Гігантський кристал готелю «Атоміум»

Конструкція Атоміум (Atomium) була побудована в Брюсселі в 1958 році для World Fair Exposition, в той час, коли віра в науково-технічний прогрес була особливо сильною. За проектом це була просторова конструкція, що символізує кристал заліза, збільшений у 165 мільйонів разів. Вона використовується до цих пір як оглядовий майданчик та виставкові зали.

Іспанська художниця Алісія Фреміс (Alicia Framis) в 2005 створила освітній проект на основі характеристик будівлі та її можливостей, а також історії та символічного значення. Одна зі сфер була переобладнана під готель і ігрову площадку для дітей. Сферичні обсяги готелю відображають розуміння світу в 21 столітті і оптимістичний погляд на майбутнє науки, техніки і технологій.

Шар “Атоміума” розділений на чотири частини: міні-сфери (молекули води), підвішені до стелі – це спальні; на підлозі діти грають і проводяться заняття; також є невеликі закусочні і душові. Дітям дуже подобається проводити час в готелі, тому що вдень і вночі звідти можна спостерігати ні з чим незрівнянну панораму міста. Виховний аспект “Атоміума” заснований на ідеї, що міста відіграють важливу роль в сучасному суспільстві.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла