Долина тисячі кам’яних замків

Китай, маючи яскраву багатовікову історичну спадщину, сьогодні привертає численну армію туристів з усіх куточків планети. Важливими пам’ятками Піднебесної є її багата культура, знаменита кухня і унікальна у своєму роді архітектура.

В даний час влада Китаю виділяє дедалі більше коштів, що спрямовуються на реставрацію об’єктів культурної спадщини країни. Однією з таких важливих історичних пам’яток вважаються знамениті кам’яні башти, розташовані в південно-західній частині китайської держави. Місце, де знаходиться більше тисячі подібних старовинних споруд, називають долиною кам’яних замків. Без сумніву, відпочинок в китаї варто провести саме в цьому місці.

Деякі з цих стародавніх будівель за своїми розмірами можна порівняти з десятиповерховим будинком, причому місцеві жителі не знають, ким вони були свого часу зведені. Долина тисячі кам’яних замків розташована в китайській префектурі Тібет, як стверджують фахівці, перші з цих дивовижних будівель були споруджені близько 1700 року до нашої ери. Могутні кам’яні вежі на світанку людської цивілізації виконували функцію сторожових об’єктів. З їх допомогою можна було помітити  ворога на значній відстані.

У наш час ці дивовижні кам’яні форпости, втративши своє оборонне значення, радують тисячі допитливих мандрівників своєю величчю і неприступністю. Деякі з башт прикрашені орнаментами, серед яких зустрічається і свастика як символ езотеричного буддизму. Якщо вірити старовинним переказам, то знак свастики відображений після смерті на серці Будди, тому її зустрічають у багатьох проявах буддійської культури.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла