Солоне озеро Бангонг Цо

Природною аномалією вважають озеро Бангонг Цо, що з тибетської означає «Озеро високих лугів». Його довжина становить 134 кілометри, а ось ширина – всього якихось чотири. Вода в озері непроточна і солона, і цей факт породив версію про те, що дана водойма може бути залишком найдавнішого океану, яким колись були покриті землі Тибету.

Багато легенд стало ширитися про Бангонг Цо також через те, що озеро практично позбавлене життя, адже єдиними його мешканцями є дрібні рачки. Від місцевих пастухів туристи часто чують страшні історії про драконів і жахливих монстрів, які нібито живуть у цьому озері.

На цьому озері можна насолоджуватися незвичайною тишею. Іноді здається, що тільки вітер не боїться гуляти в цих краях, але і то його пориви – досить рідкісне явище.

Для того щоб повною мірою оцінити всю красу тутешніх місць і насолодитися чарівними пейзажами: первозданними горами, білосніжними хмарами, що відображають в гладі вод, які здаються абсолютно нерухомими, одного дня перебування на острові буде вже точно недостатньо.

Серед туристів найбільш переважною порою року для відпочинку в цих краях є літо. Саме в цей час можна стати свідком того, як на Пташиний Острівець, який знаходиться в самому центрі озера, злітається дуже багато птахів, серед яких чайки, гірські гуси і качки.

У зимовий час, повністю завмерле озеро, оточене вершинами в снігових шапках, нагадує казкове кришталеве дзеркало, тому і в цей час тут не менш красиво.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла