Ресторан «Королівство Джамбо»: китайський світ розваг

На південному гонконгському узбережжі Абердін за останні десятиліття було побудовано безліч плаваючих ресторанів. Однак не один з них не є настільки великим і настільки культовим, як ресторан “Королівство Джамбо”.

Ресторан “Королівство Джамбо”, який вважається одним з найбільших плаваючих ресторанів на планеті, був зведений в 1976 році після років проектування та багатомільйонних вкладень. Неймовірна баржа утримує більше чотирьох поверхів шикарного ресторанного комплексу, де, крім кафетеріїв і закусочних, є елітні ресторани з дорогим вином. Будучи здатним вмістити близько 2300 відвідувачів, “Королівство Джамбо” більше нагадує маленьке місто, де життя тече своєю  чергою. Навіть дошки для кайтсерфінгу тут зустрічаються досить часто, оскільки ця розвага має чимало шанувальників.

Ресторан “Королівство Джамбо”, який, перш за все, відомий своїми бездоганними морепродуктами, також не може не дивувати своїм вишуканим екстер’єром. Над дизайном ресторану працював відомий гонконзький підприємець Стенлі Хо, який володіє багатьма розкішними казино на острові. «Король азартних ігор» показав своє бачення сучасного варіанта стародавніх імператорських палаців Китаю. Прикрашений нескінченною кількістю неонових вогнів, величезний ресторан-корабель виглядає як декорація до науково-фантастичного фільму, що об’єднує тисячолітні традиції китайської архітектури з технологічними інноваціями XXI століття.

Ресторанний комплекс пришвартований до гавані, але теоретично «Королівство Джамбо» може поплисти куди завгодно. Однак справжнім домом плаваючого ресторану, де поєднується традиційна китайська іконографія та неонові вогні, може бути тільки яскравий і незабутній Гонконг.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла