Касба Удайя: древній африканський бастіон

Великий інтерес для мандрівників у Марокко представляє фортеця Касба Удайя , яка вже досить тривалий час є важливою історичною пам’яткою країни. Свою назву цитадель отримала від племені Удайя , що відноситься до берберського народу , який проживав на цій території до приходу арабів. Бастіон розташований в старій частині міста Рабату , на березі річки Бу-Регрега . За потужними кріпосними стінами , які вражали ворога своєю товщиною і грізним видом численних гармат , розташоване чарівне містечко.

Касба Удайя – це цілий лабіринт вузьких вуличок , де розташовані доглянуті біло-блакитні будинки. У центральній частині фортеці знаходиться одна з найдавніших споруд міста – Мечеть , яка була зведена ще в далекому дванадцятому столітті . Сьогодні територію цитаделі прикрашає чудовий апельсиновий сад , де зустрічається також багато різних квітів .

Хочеться відзначити , що фортеця Касба Удайя залишалася протягом століть неприступною для ворогів. Цьому сприяли не тільки її могутні стіни , але і вдале географічне положення . З одного боку від ворога її захищав прямовисний берег річки , а з іншого – океан.

Популярним місцем для туристів є оглядовий майданчик , розташований в північній частині бастіону , з нього відкривається чудовий панорамний вид на водну гладь океану. Мандрівники можуть приємно провести час у затишному кафе , яке знаходиться на території фортеці , тут можна підбадьорити свої сили чашкою ароматного м’ятного чаю.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла