Залишки фінікійських колоній

Залишки фінікійських колоній

Найстарішими будівлями, знайденими на території Марокко, є залишки фінікійських колоній. Найдавніша з них – Лікс (Лараш), яка була заснована в 1146 році до н. е.. Фінікійцями також були засновані такі міста, як Волюбіліс, Тінгіс (сучасний Танжер), Анфа (сучасна Касабланка), Тамудо (сучасний Тетуан) і багато інших.

Фінікійська культура залишила величезний слід в Марокко. Саме з їх приходом починається історія країни. Фінікійці заснували торговельні міста на африканському березі Середземного моря приблизно в 12 столітті до нашої ери, які поступово стали важливими портами. Протягом цілого тисячоліття фінікійці правили в цьому регіоні і впливали на всі сфери життя. Поширилося використання металів, були ввезені нові рослини, місцеві племена переймали мову фінікійців. Потім фінікійські колонії перейшли до  карфагенських племен.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла