Марокко вдалося зберегти інтерес туристів

Марокко

Зростання турпотоку в Марокко за минулий рік виявилося невисоке: лише 1%. В цей період сюди приїхало 9,43 мільйона осіб. Однак навіть невеликий приріст дозволив королівству залишитися однією з небагатьох країн Північної Африки, щоне втратила туристів.

Доходи країни від туризму зросли на 4% – до 5,36 мільярда євро, що в умовах економічної кризи в Європі, звідки в Марокко прибуває 80% гостей, можна вважати хорошим результатом. Найбільше іноземців (третина загального турпотоку) прибуло в 2011 році з Франції, на другому місці – Іспанія.

Нагадаємо, в квітні 2011 року в одному з кафе Марракеша стався теракт, що забрав життя 11 іноземних і шести місцевих громадян. Це серйозно відбилося на туристичному бізнесі країни: великі європейські туроператори відзначили 28-відсоткове зменшення попиту. Разом з тим в Тунісі та Єгипті падіння ринків через революційних подій було більш серйозним – мінус 40% і мінус 42% відповідно.

За підсумками 2011 року Марокко зайняла 27-е місце серед країн світу за кількістю іноземних туристів і 36-е – за обсягом доходів від туризму – на цей сектор економіки країни припадає близько 9% ВВП.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла