Марокко: громадський гнів проти уряду

Марокко

Тисячі членів профспілок в Марокко влаштували страйк на вулицях столиці Рабату. Громадськість перебуває в люті від рівня безробіття та інфляції.

Дві найбільші профспілки країни організували акції протесту, які також спрямовані на плановані зміни в законах щодо промислових відносин, які включають оплату праці робітників.

Член Виконавчого комітету союзу FDT (федерації Dmocratique du Travail) Нарбі Хамші сказав: “Наші цілі – висловити протест проти нападів уряду на свободу профспілок, протест за збереження своїх прав, які уряд і прем’єр-міністр намагаються стерти, протест проти відсутності інституціонального діалогу”.

Турія Лареш від союзу CDT додала: “Це уряд, який просто не слухає, а якщо вони не послухають то, звичайно, ми повернемося на вулиці”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла