Музей мадам Тюссо

Гонконг – дивовижне місце, адже тут можна відразу побачити величезну кількість знаменитостей, за якими і бігати не треба, адже зібралися вони всі разом, от тільки автограф взяти не вдасться, хіба що сфотографуватися на пам’ять, тому як це всього лише виставка скульптур зроблених з воску , які знаходяться в музеї мадам Тюссо.

Відкриття музею відбулося у 2000 році і відразу ж до нього потягнулися натовпи охочих побачити свого кумира. Ще б пак, адже в музеї можна побачити історичних діячів, політиків, улюблених акторів, зірок спорту та багато інших не менш цікавих особистостей.

Відразу ж біля входу відвідувачів радо зустрічає актор відомий всім як майстер східних бойових мистецтв – Джеккі Чан. До речі, це єдиний музейний експонат, з яким сфотографуватися можна тільки за гроші. Біля решти примірників колекції можна фотографуватися самостійно, навіть більше того, відвідувачам музею пропонується скористатися вже підготовленою бутафорією.

Так, наприклад, біля відомого і улюбленого багатьма пірата Джека-Горобця можна відобразити себе в чорному трикутному капелюсі, а з легендарним Майклом Джорданом – з баскетбольним м’ячем. Дівчата ж можуть приміряти розкішне плаття, в якому «відправляться» на пишний прийом до Єлизавети II.

Шість зон, на які розділена виставка, дозволяють відвідувачам швидше зорієнтуватися і відправитися саме туди, де очікує їх кумир.

Після відвідин музею можна заглянути в сувенірний магазин, де представлений широкий вибір всіляких подарунків, починаючи від індивідуальних воскових зліпок долоні і закінчуючи мініатюрними копіями музейних фігур.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла