Заповідник Хуанлун

Заповідник Хуанлун

Китай – це наддержава, яка зараз знаходиться попереду планети всієї, але не тільки природними ресурсами і працьовитістю своїх громадян знамените ця держава. На території повіту Суанпень в Сичуані є найкрасивіше і по-справжньому чарівне місце, яке іменується каскадами Хуанлун.

Дізнавшись переклад слова «Хуанлун» багато хто дивується, адже в перекладі воно означає «жовтий дракон». Таку назву дано не випадково, в ній закладений глибокий зміст. Якщо піднятися на найвищу точку долини, то відкриється надзвичайної краси вид, здалеку може здатися, що це жовтий дракон мирно гріється на сонечку.

При прогулянці по терасах враження тільки посилюється, адже заповідник Хуанлун – це дійсно живописне і найкрасивіше місце на нашій Землі. Тут можна побачити безліч запашних квітів, густих лісів, велику кількість тварин, а також глибокі і прозорі річки.

Родзинкою цього місця по праву вважається незліченна кількість великих річок і маленьких річечок. Саме вони  нагадують золоту луску дракона. Подібні озера і річки мають різні розміри і об’єми, можна зустріти і велику річку, яка тягнеться на десятки кілометрів, а можна побачити невеличкий струмочок, якому тільки належить стати великим озером або річкою.

Тим часом вода в таких озерах та річках буває абсолютно різних кольорів, зустрічаються як зелені, так і сині відтінки. Але не тільки вода в заповіднику Хуанлун такого  кольору, наприклад, береги річок в цих місцях яскраво золотистого кольору, що виразно нагадує жовту луску дракона.

Велика кількість рослин які виростають в цьому заповіднику пояснюється тим, що в цих місцях присутні особливі мінерали, завдяки яким квіти, різні трави ростуть в кілька разів швидше звичайних. Приблизно такий же ландшафт можна побачити і в інших місцевостях Китаю, але таку красу як в Хуанлун не зустріти ніде.

У цих місцях можна зустріти ще безліч красивих пам’яток. Чого тільки коштує величезний водоспад Чжага, який славиться своїм 100-метровим зростом, а також шириною в 40 метрів. Що стосується водоспадів, то їх у заповіднику Хуанлун велика кількість, наприклад, не такий великий водоспад Сішеньдун. За місцевою легендою саме в цьому водоспаді любили купатися богині.

Перебуваючи в цих місцях також необхідно побувати на руїнах місцевого найдавнішого храму, який був побудований ще за часів правління знаменитої династії Мін. Для любителів гір, також знайдеться заняття, чого тільки варта найвища гірська вершина заповідника Хуанлун, висота якої сягає 5500 метрів.

У густих лісах цього заповідника проживає безліч рідкісних тварин, таких як панди, бамбукові ведмеді, курячі фазани. Також тут зростають деякі види рослин і дерев, які занесені до Червоної книги. Багато хто з них ростуть тільки в цих місцях, і побачити їх десь в іншому заповіднику не вийде.

Заповідник Хуанлун прекрасний своїми горами, річками, озерами, а також надзвичайним ландшафтом. З 1992 року цей об’єкт знаходиться під захистом міжнародної організації ЮНЕСКО. Ті, хто побував у цьому заповіднику, неодмінно повертаються сюди знову, адже жовтий дракон не тільки в легендах володіє магнетизмом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла