Циндао

Циндао

Інформація про місто Циндао

Курорт Циндао нагадував раніше баварський містечко на березі Жовтого моря – з червоними черепичними дахами, європейськими вулицями та садами. Зараз робиться багато спроб модернізувати Циндао. Німецька атмосфера не випадкова – в 1898 році Китай передав місто Німеччини на 99 років разом з правом будувати залізницю і розробляти родовища нових копалин в 15 км. по обидві сторони дороги. Місто виросло за рахунок видобутку кам’яного вугілля і морської бази, німці провели сюди електрику і відкрили університет.

Надалі, правда, доля Циндао стала більш вигадливою: місто кілька разів переходило з рук в руки – від японців до революційного Китаю, потім знову до японців, потім до гоміньдановського Китаю, потім знову до революційного Китаю. Німецькі традиції збереглися в пивоварінні: Циндао – найбільший пивоварний центр країни. Назва Циндао означає “Зелений острів” – узбережжя дійсно являє собою справжній великий міський сад з колишніми німецькими особняками.

Вздовж узбережжя простягнулося шість пляжів з дрібним білим піском. Купальний сезон триває з червня по вересень, коли пляжі переповнені. Колір води дещо нагадує місцеве циндаоське пиво. Пляжі обгороджені, і є кабінки для переодягання. Жоден тур в Циндао не обходиться без відвідування пивоварного заводу (Qingdao Prijiuchang), на схід від головного порту. Кажуть, що тут варять найкраще пиво в Азії. Воду беруть з джерел прилеглої гори Лаошань. Пиво Цінгтао (Tsingtao – стара вимова Цінтао) продається по всьому Китаю, тут, на батьківщині, його також можна спробувати.

У 40 км. на схід від Цінтао знаходиться Лаошань – гірський масив площею 400 кв.км., максимальна висота 1113 м. над рівнем моря, ідеальне місце для треккинга, прогулянок, сходжень. Гора рясніє історичними пам’ятками і мальовничими місцями. По всій країні гора знаменита своїми мінеральними джерелами. Даоський монастир-палац Тайцін (Taiqing) також є одним з головних скарбів гори. Звідси йдуть стежки на вершину Лаошань. Відразу на північ від палацу починається район численних гірських потоків, джерел та водоспадів. Щоранку від вокзалу Циндао до палацу Тайцін ходить автобус.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла