Баконао: парк Юрського періоду по-кубинськи

По-справжньому унікальною пам’яткою Куби є парк Баконао, який знаходиться неподалік від провінції Сантьяго-де-Куба. Величезний парк відомий своєю долиною скульптур древніх людей, а також доісторичних тварин.

Назва парку нібито пов’язують з деревом «Баконія», яке зачарував доіспанський абориген. Кажуть, що під час дії таємничих чар древні люди могли грати на мушлях чудотворні мелодії.

Приголомшливі скульптури, гарячі пляжі і недоторкана природа робить парк Баконао незабутнім місцем для відвідування. Але під час прогулянки по парку можна не тільки насолоджуватися прекрасними пейзажами, а й дізнатися багато нового про кубинські традиції та історію цього карибського острова. До речі, якщо їздити по парку на автомобілі, то з усіма цікавими місцями Баконао можна познайомитися всього за один день.

Досліджуючи територію заповідника, варто обов’язково звернути увагу на так звані «бохіо» – невеликі селянські споруди, характерні для сільської місцевості Куби. Невеликі споруди можна легко впізнати по солом’яному даху, при цьому інтер’єр такого будинку, як правило, прикрашають незвичайны меблі.

Тим, хто цікавиться історією, варто неодмінно відвідати руїни древніх кавових ділянок. Можна своїми очима побачити, як у давнину люди сушили каву. А ось на місцевому кладовищі, неподалік від якого знаходиться особняк, відчувається таїнство непрочитаних сторінок стародавньої історії людства.

Але, мабуть, головною «родзинкою» парку Баконао є та сама долина передісторії, де туристам пропонують подивитися на кам’яні скульптури величезних динозаврів, які колись крокували по нашій планеті. Деякі кам’яні тварини виглядають дуже реалістично, але є й скульптури, які більше нагадують казкових персонажів.

Не менш захоплюючою пригодою буде відвідування підводного тунелю, де можна спостерігати за тим, як морські мешканці проживають в природних умовах. Полюбилися мандрівникам і захоплюючі шоу-програми у виконанні тутешніх дельфінів і тюленів.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла